| ClaudiuRalea a întrebat:

Caut numele unui desen animat de la inceputul anilor 2000. E un desen educativ cu un caracter cu niste pantaloni galbeni care te invata despre poluare, padurea tropicala, cum se fabrica diferite chestii etc. Era pe minimax cred.

Răspuns Câştigător
| Sociomaniac a răspuns:

Se chema Albert Asks, sau Albert Stie Totul Despre Natura in romana.

| ClaudiuRalea explică (pentru Sociomaniac):

Multumesc mult! Deci caut desenul asta de mai mult de 2 ani de zile si nimeni nu știa despre ce vorbesc.

1 răspuns: