| c0s a întrebat:

Salut, caut si eu o poza de pe Facebook
Avea scris pe ea " A fost singura data cand nu am vrut sa te vad " sau ceva de genul. Iar in imagine era un baietel care o vedea pe prietena lui tinandu-se de mana cu un alt baiat... Copii erau din carton tin minte... o caut de ceva vreme si nu o gasesc sad
Pute-ti sa-mi trimite-ti link catre imagine, va rog? sau sa mi-o trimiteti pe Y! M? Y! M : my_desire25

4 răspunsuri:
| temugin a răspuns:

Vezi ca e un grup pe Facebook, se numeste "generatia cu cheia de gat", parca acolo am vazut-o