| ClaudiusTodyX2011 a întrebat:

Ce alegeti dintre: Role, Bicla, Skate?

16 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bicicleta.

| MenInShadow a răspuns:

Bicicleta, e mult mai comoda si mai distractiva. Role am, si te plictisesti repede. Si la fel si cu Skate-ul, dar la skate, daca nu stii, vii acasa plin de julituriwinking

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Skate

| 0000anonim0000 a răspuns:

Bicicleta. Eu am modificat-o pe a mea, si merge foarte foarte bine. Rolele sunt doar pentru. plimbari pe drumuri DREPTE, skate-urile mai mult pentru. ca sunt "cool". In plus, la bicicleta ai mai multe viteze, deci daca te grabesti undeva poti ajunge destul de repede. pe cand cu celelalte chestii nu prea. Si te poti si plimba. Funda?

| Flöricicä a răspuns:

Mie imi plac toate 3 desi nu stiu sa fac nimic pe placa(sunt si fata dar mi.ar placea sa stiulove struck).Si bicicleta e buna dar sa ai un jumper sau BMXlove struck

| terminallyCapricious a răspuns:

Role si skate dar mai mult...role

| Pufi1999 a răspuns:

Bicicleta

| JustABelieber a răspuns:

Toate.prima data du-te cu rolele apoi ia bicla si apoi skateul, dar ai grija cu el sa nu vii plin de julituri acasa. funda?

| sorinucu a răspuns:

Role smug :p

Răspuns utilizator avertizat
| RandyKiffOrton a răspuns:

As alege Skate, dar la bicla e mult mai usor de mers si e mai relaxant. Deci, ambele! WARING. Nu deveni un FRAIE PE ROLE! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta big grin

| Desabafo a răspuns:

Esti LEMN!

Bicicleta, normal.

| MaryM a răspuns:

Bicicleta, bineinteles! :O

| maria13_4761 a răspuns:

Skatewinking

| sseby6 a răspuns:

Role