| Ciocoflencea a întrebat:

Dintre skate si role, pe care mi-l puteti recomanda?

14 răspunsuri:
| Ciocoflencea explică:

Ma refeream care arata mai fain ca si trikuri big grin

| pwp a răspuns:

Daca esti fata, role.
Daca esti baiat, clar skate :*

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Skate daca vrei sa sari, peste tot.

◕ Role daca vrei sa faci, pe Superman in viteza.

◕ Amandoua sunt la fel, de interesante.

| mat31new a răspuns:

Role all the wai around, si te mai invarti putin...

| CastraveteMurat a răspuns:

Pe skate e super, doar că e foarte greu de învățat... Adică, depinde și de tine, câtă îndemânare ai. Însă eu una, îți recomand rolele. Pe ele poți învăța mai ușor unele trucuri.winking

| RoseOfTheFire a răspuns:

Role

| invisibleboy a răspuns:

Role foca

| ChiyoTheo a răspuns:

La fata ROLE; la baiat SKATE

| TrollHeart a răspuns:

Skate! pe role iti rupi mai repede gatul si picioarele iar pe skate faci scheme faine!

| CupCake97 a răspuns:

Trebuie sa stii sa mergi pe skate, pentru ca eu ti l-as recomandabig grin

| Nadynaa a răspuns:

Skate pentru ca poti face mult mai multe trickuri! Daca vrei intra aici si vei vedea tutoriale de skate si te rog sa dai subscribe:http://www.youtube.com/user/SlatinaSkateCrew?blend=1&ob=video-mustangbase si uite si pagina de facebook:http://www.youtube.com/user/SlatinaSkateCrew?blend=1&ob=video-mustangbase

| ღtuweetyღ a răspuns:

Role:X..pt ca suntmai practicewinking

| crysty122 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa inveti sa mergi pe amandoua eu ti-as recomanda skate dar e decizia ta

| PriVaTeLim3 a răspuns:

Ca si trick`uri cel mai penal arata rolele, dar sunt si mult mai greu de folosit la trickuri deoarece sunt mai putine ca la skate dar mai impresionante