| Randy Orton a întrebat:

Ce jocuri pot juca multiplayer pe PC cu doua controllere de Xbox360? Precizez ca am si receptor wirellas pentru controller-ele Xbox.
Funda si vot!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Fifa,Pes,Dirt.

| vampiru2011 a răspuns:

Poti juca Seria Fifa adica de la 07 pana la actualul Fifa 14, Dirt, Pes, Mortal Kombat VS DC UNIVERS(pentru acesta iti trebuie un emulator de xbox360),Ultimul Mortal Kombat, Injustice, Left4Dead,Soul Kalibur(iti recomand un emulator dar iti trebuie un Pc bun ),Seria Lego(Star wars,Indiana Jones, Batman etc.->sunt multe), Carmageddon: Reincarnation, NASCAR(toata seria adica 12, 13, 14, 09, 10 etc.), Revolt(cam naspa dar de plictiseala merge), Counter Strike: Global Offensive;