| FauK3 a întrebat:

Ce metine private stiti? cu ratele intre 500%-1000%, fara BUG, fara lag(adica sa nu fie prea mare lagu ca lag are cam orice server, dar daca exista si fara lag nu ma supar daca scrieti server-ul), sa fie PVP sau PVM si sa aii multe iteme ajutatoare la mag.(cum ar fi armuri de la lvl 1 pana la otel, arme epice, licori albastre si rosii, metal magic, bless, etc)si sa fie non-hamachi, dar daca e cu hamachi dati-mi si mie un sit de unde sa-l trag. Cel mai bun server are fundawinking

Răspuns Câştigător
| Faηta a răspuns:

Metin 2 TIM! :)

http://www.metin2tim.ro/

2 răspunsuri:
| FauK3 explică:

Puneti si register-ul si site-ul de download

| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci

Întrebări recente