| Shooter a întrebat:

Ce pot face sa scap de publicitatea de la youtube? Cand trec cu click-ul pe langa o chestie de'aia publicitara imi deschide alt Tab la browser si deja devine cam enervant.
Si dupa ce ies de pe youtube mai imi apare din 10 secunde in 10 secunte... timp de 2-3 minute.
Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Inseamna ca ai virusi.Umbla la setari.Le gasesti sus la chorme si la explorer..la firefox nu stiu exact unde..Si uitate la extensii. Elimina toate extensiile.Succes!

| Shooter explică (pentru MissDi):

Nu e niciun virus...asta e de la publicitatea aia tampita care doar daca treci peste ea iti apare ca si cum ai da click.