| RainOfColors a întrebat:

Heii TPU. Am o problema : imi tot apare aceasta fereastra http://imgur.com/j7iSQ, fara sa se incarce mai mult in timp ce stau pe site. Ies din ea si apare din nou in cateva secunde / minute, depinde... Devine enervant. Cum as putea rezolva problema?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dă clic pe X-ul din dreapta.
Şi pe mine mă stresează toată ziua azi (nici AdBlock-ul nu o poate neutraliza de tot, e ca ciuma).

| Userses a răspuns (pentru NOname):

N-o poate neutraliza de tot intrucat face parte din interfata grafica a site-ului(jQuery UI mai exact). TPU mai mascheaza reclame chiar si-n propriile lor casete de dialog.

| sabin89 a răspuns (pentru NOname):

Sa multumim lui Dumnezeu ca ni se da totusi X-ul ala in dreapta sus. Putem sa clicaim pe el si scapam de belea.

| NOname a răspuns (pentru sabin89):

Că bine zici... Să mulţumim!

Răspuns utilizator avertizat