| bobi595 a întrebat:

ce pot face sa treaca timpu mai repede? adica sa nu ma mai gandesc ca trece timpu greu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La mine situatia e tocmai invers happy
Încearcă sa te complaci intr-o activitate care te atrage intr-adevar. Tu-ți cunosti talentele cu care ai fost înzestrat, deci ...valorifică-le!

| xBya a răspuns:

Te straduiesti sa gasesti un loc mai mare ca tine in inaltime cu vreun metru asa, bati un cui in tavan, pui un carlig in care legi o sfoara, faci o bucla in coada, apoi iei un scaunel si il pui sub creatie. Stiu, vei intreba 'si dupa ce sa fac?'. Ei, te urci pe scaunel, bagi capatana in bucla din sfoara si impingi scaunelul. Evrika!

| bobi595 explică (pentru xBya):

Mda esti un pic cred ca n-ai inteles ce am intrebat dar lasastraight face asta-i Romaniastraight face

| Slendăriț a răspuns:

Adica ceva distractiv nu?
Poti invita la tine prieteni cu care sa te distrezi(sa petreceti...).Sau poate te plictiseste cititul deci mai bine nu-l pomenesc.:)
Altceva hmmmm... Poti vedea o multimede filmulete haioase pe youtube cum ar fi:
http://www.youtube.com/watch?v=Va0fQZMR9m0 Sau alt ceva amuzant ce crezi tu.Te poti juca jocuri distractive, te poti uita la tv...
Exhista multe variante de a te distra si de a trece timpul.
Inca o sugestie:da-te cu rolele(daca ai), bicicleta...

| blackangel69 a răspuns:

Incearca un film, o iesire la mall la un suc, un fotbal...