| Anonymous56 a întrebat:

Ce faci ca sa treaca timpu mai repede atunci cand te plictisesti?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Citesc
ma uit la un serial
ma uit la,, in puii mei ''
ajut pe TPU
ma uit la tv

pa-pa

| denisacosmina98 a răspuns:

Greu de spus.thinking
Eu nu mă plictisesc niciodată, deci...
Dar de obicei ascult muzică, mă joc, desenez, colorez, stau pe TPU, citesc, mă mai ocup de şcoală, vorbesc cu prieteni pe mess, ies pe afară.love struck

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Nu stiu, raspund la intrebari pe TPU, joc cs, ma uit la tv, ies afara, vorbesc la telefon, mananc seminte, fac exercitii la mate big grin

| Panther002 a răspuns:

Intri pe sit-ul de jocuri y8big grin

| iacobitza a răspuns:

Te prinzi de fund si sari in sustongue poti citi o carte sa te uiti la un film sa faci curat sa iesi sa te plimbi sa faci niste exercitii fizice sa stai pe messlaughing) sunt o gramada