| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ce telefon recomandati? Samsung s5230 star sau Samsung Star 3?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu crezi ca la "Telefonie" ai sanse se primesti mai multe raspunsuri?

| GregHouse a răspuns:

Samsung Star 3, si iata de ce:
Ambele au ecrane TFT, dar Star 3 are capacitiv (Star are rezistiv, mai slab), suporta card pana la 32 GB (Star suporta doar 16, dar eu zic ca e de ajuns si asa), Star 3 are Wi-Fi (Star n-are), Bluetooth v3.0 (Star are v2.1), ambele au camera de 3.15 MP si baterie de 1000 mAh.
Desi e mai scump, as alege Samsung Star 3.
Sanatate!

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Samsung Star 3.