| lovemyname a întrebat:

Vreau sa stiu care telefon este mai bun:LG GS500 sau Samsung S5230 Star.
Am vazut ca pe Samsung S5230 Star se pot pune theme, imi spuneti cum?
Multumesc,

3 răspunsuri:
| KentuckyF a răspuns:

N-as zice sa-ti iei un Samsung star dar as zice ca am ceva mai bun la pret bun apropiat de Samsung star, depinde unde cauti.Un Samsung Wave 5250 este mult mai bun si mai eficient. Daca vrei cauta pa internet.Mie sincer am vrut sa-mi cumpar un star dar era cu ecran foarte mic! Daca vrei,poti sa-mi pui funda,daca nu nu-i nici-o problema, sincer, mi-a placut ca te-am putut ajuta
Dintre cele 2 tel, LG GS500 imi place mai mult, fiind mai mare ecranul si fiind mai asemanator cu Iphone(vorbesc de viteza, si stil)Dar tot seria Wave e mai buna.Bafta si sper ca ti-am fost de folos

| Carmy21 a răspuns:

Eu zic ca Samsung s5230

| adda11 a răspuns:

Eu am avut Samsung S5230 si edestul de bun, din toate telefoanele m-a tinut cel mai mult, are tot ce ii trebuie parerea mea si e destul de usor de utilizat, bateria ma tinea destul de mult daca nu navigam extrem de mult pe net, dormeam chiar cu muzicaa toata noaptea si a 2 a zi inca mai aveam destula baterie, o loat ceva trante si tot a mers happy si e dragut parerea mea.dar nu pot spune ca Lg-ul nu e bun big grina avut prietena mea, si a zis ca-i destul de bun. Deci bafta:X