| vicentiualexandru a întrebat:

cine imi da si mie un site cu dictionar englez roman bun (nu google translate) dar as vrea sa pot traduce fraze

Răspuns Câştigător
| alexmarton a răspuns:

Http://translator-online.ro/

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu aş vrea un dicţionar universal, prin care să pot traduce romane întregi în doar câteva secunde.

| alexmarton a răspuns:

Www.translator-online.ro
acesta e cel mai bun site, o sa iti fie foarte folositor si pe viitor, bafta.

| Roxx123 a răspuns:

Pai,un site nu stiu...dar poti sa imi dai id tau, te ajut eu la orice ai vrea sa traduci!
(vorbesc de 11 ani engleza, desi am doar 14 ani)

| PetraCatalin a răspuns:

Uite aici:http://www.dictionar-roman.com/ Sper sa iti fie de folos