| LarissaMouse a întrebat:

Buna TPU.am nevoie de ajutor.stie cineva un site cu dictionar roman-francez,englez in care sa iti traduca corect fraze si propozitii?am incercat google translate si e varza, si mai era unul,dicto.ro,dar nici ala nu e bun.chiar am nevoie de ajutor va rog dau funda!

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca ar exista ceea ce vrei tu translatorii (traducatorii) n-ar mai exista!
asa ca pune mana si invata!

| LarissaMouse explică (pentru zdrangoi):

Nu am cum sa invat o limba noua daca nu stiu sa o traduc.eu am nevoie pentru cineva care vrea sa plece in franta si vrea sa invete, dar nu are cum daca nu stie ce inseamna un lucru.asa ca daca nu sti sa imi raspunzi la intrebare mai bine nu imi comenta!