| Th3Public3N3MY a întrebat:

Cine imi spune si mie ce telefon sa iau dintre Nokia c3-00 si htc hero? Prima data am avut nokia, iar dupa aceea am facut schimb si acum am htc, problema este ca la htc se aude incet muzica, iar la nokia se aude mult mai tare. Si htc-ul imi place pentru ca are sitemul de operare android, si multe altele... Si nokia imi place pentru ca se aude muzica mai tare la el. Ce spuneti nokia sau htc?

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu o sa inteleg niciodata de ce vreti sa se auda muzica tare, nu puteti sa va luati casti? Tineti neaparat sa puneti pe strada muzica la telefon? Oricum eu as alege HTC fara macar sa am un dubiu.

Întrebări recente