| anonim_4396 a întrebat:

Care telefon se aude mai tare(muzica)? nokia 5310 express music sau nokia 6234?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 6234. normal.

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

5310 eu sunt multumita!

| JackieSue a răspuns:

Nokia 5310 express (nu am copiat raspunsul lui auran, doar ca are sor`mea din asta).
(by zu)

| JackieSue a răspuns:

Nokia 5310 express (nu am copiat raspunsul lui auran,doar ca are sor`mea din asta).
(by zu)

| unbaiat a răspuns:

Ptr muzica folosesc un sistem audio... ce rost are sa stau pe strada si sa ascult muzica la telefon? Eventual incearca un iPod si lasa telefonul in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se aude incet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un nokia 510 express music su un nokia 6234... sincer sa fiu expresu music e cel mai tare

Întrebări recente