| RoxanaCher a întrebat:

Cine ma poate ajuta! Vreau un program pentru facut videoclipuri(ca cele de pe youtube). Daca nu este nevoie de un program, imi puteti spune cum as putea sa fac unul?

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Movie maker
e in calculator
start>>run>>scrii moviemk si enter

| Alexandra. a răspuns:

Te referi la editat videouri si puse mai multe intr-unul cu efecte?
Pai daca da, foloseste Windows Movie Maker sau Ulead Video Studio.winking

| multimoak a răspuns:

Prin Windows Movie Makerwinking daca te referi la videoclipurile cu poze rulante

| pufu :* a răspuns:

Poti folosi programul : " windows movie maker " cred ca orice calculator il are. Da o cautare in search-ul din meniul start si o sa'l gasesti acolo :) in plus e foarte usor de folosit! Iti las aici un link cu un tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=JZXK68NS7gU. Bafta! :*:*

| DianaB a răspuns:

Windows Movie Maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windos movie maker il ai in calc, poti sa faci video mp4