| AnoNiMMM69 a întrebat:

Cine ştie cum pot face mai multe likeuri la o pagina de Facebook - se numeste "Razi cu Mine"

Fundaa

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

Scrie corect gramatical. Fii original/ă. Invită-ți colegii de la școală, spune-le numele paginii și roagă-i să te ajute. Nu te aștepta ca totul să vină de la sine, pentru că trebuie foarte multă muncă și inteligență pe deasupra.
Recomandarea mea este însă să nu te chinui cu o pagină de Facebook. Dacă îți place să scrii, să fotografiezi sau pur și simplu vrei să-ți spui punctul de vedere sau să faci oamenii să râdă (având în vedere că pagina ta se numește cum se numește), crează-ți un blog, un website special. Facebook-ul are deja foarte multe pagini fără rost.