| anonim_4396 a întrebat:

Fundaa
Cum as putea strange likeuri multe la pagina mea de facebook? (e categoria comunitate)

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Pai cauta tot pe facebook, sunt anumite comunitati care se ocupa cu publicitatea, cu precizarea ca trebuie sa le oferi ceva la schimb, ori like-uri, ori tot publicitate pe pagina ta. De asemenea, poti sa distribui pagina ta pe anumite site-uri unde se permite, sa le trimiti un link prietenilor, sa-i rogi sa distribuie si ei mai departe, sa-l pui la status pe Y! M. Sunt multe optiuni. happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune prietenii să te voteze!
Pa, pa.

| Ayako a răspuns:

Http://www.facebook.com/......145078626/ intra aici si fa-ti publicitate. Funda?

| BfmvMT a răspuns:

Posteaza ceva inteligent si mult.Dar inteligent, repet. Si nu copia. Lumea care o sa iti vada posturile o sa dea share.

| Alesia_Aless_1995 a răspuns:

Esti activ si le spui paginilor cu multe likes sa faca publicitate! Asa am facut si eu si in nici 3 luni am 1.200 likes!