| valy a întrebat:

cine stie foarte bine cum sa faca un cd cu windows? si daca este vreo cineva care stie foarte bine...am si eu nevoie sa imi explice cineva pas cu pas ca sa inteleg si eu...am incercat cu trailere-le de pe net... da nu pot...plz...cine este dispus sa ma ajute sa imi lase un mesaj cu id-ul lui/ei...:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:

2 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Cand descarci un XP il iei imagine (. iso etc)
Si imaginea. iso o inserezi in Daemon Tools, MagicISO etc.
Dupa aceea descarca programul CDBurnerXP ca este cel mai bun si vezi cred ca scrie undeva Copy disc si dai acolo, selectezi sursa unde este inserat (G:, F: sau unde ai inserata) si sa scrie CD unde este CD-RW. Si apoi dai Burn si gata. Nu stiu cum sa iti explic altfel sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as avea nevoie. dar nu intelegsad