| Vali25 a întrebat:

Convingeti-ma sa citesc harry potter, vreau sa fiu foarte hotarat dupa convingerile voastre, ofer funda

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Pai, eu deja am citit de 3 ori intr-un an cartile acestea. Nu iti spun asta ca sa te conving si nici nu vreau sa zici ca sunt o ciudata, dar le ador. Pur si simplu nu le poti lasa din mana. Te fascineaza la orice varsta.

| Klepto a răspuns:

Crezi ca daca tie nu ti-a placut seria si singur nu ai vrut s-o citesti, macar din pura curiozitate, te astepti ca lumea sa aiba puterea de a te convinge?
Nu stiu ce motiv as avea sa te fac pe tine sa citesti ceva ce nu-ti place si vrei lumea sa te convinga sa citesti.