| YoYonutzYo a întrebat:

Cum imi bag muzica pe telefon fara cablu de date? Pot?

Răspuns Câştigător
| Loca a răspuns:

Pai poti sa rogi pe cineva sa ti-o trimita prin bluetooth.S-au poti sa ti-o cumperi de la tv(sunt reclamele alea cu cateva melodii care le poti cumpara cu 0, 99 euro)

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! dar card nu ai? ar fi o varianta sa iti bagi cardul in alt tel si sa descarci muzicathinking

| AnAnGeLWiThOuTnAmE a răspuns:

Alta varianta in afara de bluetooth este internetul pe telefon. daca ai Orange ti-l poti activa gratuit 7 zile. sper ca te-am ajutat

| Christina a răspuns:

prin bluetooth

| DJDumy a răspuns:

Da prin bluetooth este bluetooth pentru PC

| Cotosevitz a răspuns:

Nu poti doar daca iti trmite cineva melodii de pe telefonul lui!laughing