| denis988 a întrebat:

Cum pot pune muzica de pe calculator (youtube) pe telefon? Am cablu de date si telefonul este Lg optimus net. va rog cat mai detaliat. Funda

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Copiezi muzica de pe youtube in calc cu Youtube Downloader. Dupa aceea o transformi in mp3. Melodia cand vine de pe youtube vine in format mp4. O transformi cu programul acesta online http://media.io/ro/. Si dupa aceea o pui in telefon cu cablu de date. Simplu.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi de pe youtube la tine in calculator dupa care transferi pe telefon cu ajutorul cablului de date!

| strengaritzza a răspuns:

Da, este bine.