| CaDet10000 a întrebat:

Salut, cum pot sa blochez un site pe chrome pe care nu mai vreau sa intru?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in antivirus, dai la parental control, si introduci site-ul dorit. Ulterior, antivirusul iti blocheaza accesul pe acel site, indiferent cu ce browser te conectezi la net.

| KindduOullie a răspuns:

Pai daca te referi cati intra tot pe ceva in afara de imaginea originala de la chome in bara de sus(unde scrii www...) is 3 lini dai la instrumente apoi la extensi si stergi toate extensile pe care le ai ca nu-s is de nici un folos sau daca nu te duci la remove programs si stergi cum se numeste numele de la program/site ala

| CaDet10000 explică:

Ma refer cand scriu www... cum fac sa nu imi apara site-ul?