| TheGirl008 a întrebat:

Vreau sa nu mai intre sora mea pe Facebook si vreau sa pun parola pe site sau sa-l blochez cumva. Am cautat in setari, dar nu stiu.
Apropo, am Chrome.

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Pe profilul tau de Facebook? Sau al ei?

| TheGirl008 explică (pentru blAster85):

Vreau doar sa blochez site.ul cumva, nu profilul sau contul...

| blAster85 a răspuns (pentru TheGirl008):

Cam complicat, ai putea sa vezi in control panel parental control, cred ca acolo ai ceva optiuni pentru a bloca anumite site-uri, si trebuie sa il adaugi acolo, dar ma tem ca nu vei putea accesa nici tu dupa aceea.nu sunt sigur, pentru ca nu m-a interesat niciodata sa restrictionez anumite site-uri.