| AndreiDoMino a întrebat:

Cum pot vedea in calculatorul meu ce service pack am?

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Intri in my computer. dai click dreapta...proprietati si scrie acolo la general ce service pack aiwinking. BafTa!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/System si la General ai si programul de operare. Numai bine!

| razvy99boy a răspuns:

Pai este simplu dai clik dreapta pe y computer sau compiuterul meu cu il ai tu si dai clik dreapta si propietati si acolo iti scrie daca nu iti arata inseaman ca trebuia sa setezi optiunea general acolo sus iti apare general tonguefundita daca ai inteles

| C0nflic7 a răspuns:

Intri in My Computer->>Click Dreapta->>Propietes si gata