| Cristian_George_1998 a întrebat:

Am un windows 7, fara service pack. Folosesc calculatorul pentru jocuri si as vrea sa stiu daca service pack 1 imi aduce un plus de performanta. Multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi aduce securitate si unele programe noi sau uptate, jocuriile au legatura cu perfomenta placi video -procesor-rami

| K0sti a răspuns:

Incearca sa nu-l mai folosesti pentru jocuri si atunci o sa reusesti sa-ti raspunzi singur la intrebare!

| Cristian_George_1998 explică (pentru K0sti):

Eu am intrebat daca imi aduce un plus de performanta, nu daca merge mai bine windows-ul.