| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Daca am o imprimanta obisnuita pot sa scot poze daca imi cumpar hartie foto?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod normal da. Depinde daca trage hartia pentru ca cea fotografica este mai groasa si daca imprimanta este uzata nu va putea trage hartia.

| petru1asd a răspuns:

Verifica instructiunile imprimantei. Cred ca poti cumpara o singura hartie si sa faci un test.
Aici zice ca se poate: https://www.techwalla.com/articles/how-to-put-photo-paper-in-a-printer