| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti banat pe omegle, cand poti reveni inapoi? Un prieten a fost banat si vrea sa stie.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da stergi istoria si un nou ip

| Rebecca123 a răspuns (pentru RAY):

Cum adica te rog sa ma ajuti caci nu inteleg.

| RAY a răspuns (pentru Rebecca123):

Stergi istoria broswerului tau si scimbi ip adica dai conectare din nou

| Rebecca123 a răspuns (pentru RAY):

Ok. Te voi anunta daca a mers.

| Rebecca123 a răspuns (pentru RAY):

Nu a mers..am sters istoricul si am dat si conectare din nou si tot scrie cu rosu ca e banat.

| Cherry94 a răspuns:

Hello, nu din pacate daca este ban IP nu poti decat daca ai IP care se modifica la fiecare logare, de ex la RCS-RDS.

| Rebecca123 a răspuns (pentru Cherry94):

Pai a intrat de mai multe ori si tot e banat cum va mai putea sa intre? Nu este la RDS dar poate vb cu un prieten foarte bun numai acolo dar a intervenit cineva la calculatorul sau, si a postat chestii care nu sunt permise.

| AdelinaBeatriceRO a răspuns:

Peste o ora...sau chiar cateva minute! happy

| Rebecca123 a răspuns (pentru AdelinaBeatriceRO):

Este deja ora 21:24 si inca nu i-a dat drumul.