| Wo0W a întrebat:

Salut daca fac actualizare la android 4.4.2 kitkat la Allview v1 viper i am sansa sa rezolve problema cu memoria interna?

2 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

Te referi la memorie interna mica sau ce? Daca da atunci iti spun sigur ca nu ai cum sa-i maresti memoria interna print-un update de Android.

| Wo0W explică (pentru Zedge):

Deci telefonul are memoria interna de 8 gb din care 4 ii pot folosii eu... la setari imi arata ca are memoria interna libera de 3.70 gb dar cand vreau sa downloadez un joc de 1.44 gb imi zice ca nu am memorie iar memoria sistem libera este de 1.56 gb aia cred ca e ocupata cu aplicatiile telefonului ce pot sa fac in acest caz?