| ReadAllAboutMe a întrebat:

Salut daca un baiat face misto de mine inseamna ca ma place? funda scuze de >categorie3

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu.

Inseeamna ca face misto de tine.
Daca doar glumeste, e posibil sa te placa, insa daca gluma se intinde, e doar un dobitoc mistocar.

Bafta!

| Tsunade99 a răspuns:

Nu chiar.

| Artemis94 a răspuns:

Incearca sa ii citesti comportamentul este posibil sa ii placa de tine dar este posibil sa vada in tine oprietena de valoare happy

| dreamgirl16 a răspuns:

Eh.acum nu exista o regula, nu poate nimeni sa spuna nici da nici nu! Pt ca fiecare pers isi manifesta iubirea in mod diferit.eu una zic ca daca ai impresia ca exagereaza sau se da mare in fata prietenilor lui s`ar putea ca intentiile lui sa nu fie ff bune, se pare ca in ziua de azi trebuie sa fim ff atenti la orice persoana.chiar daca ni se pare ca ne place.s`ar putea sa aiba alte intentii,aparentsele insealasad,ai grija ce faci:* Studiaza`l bine, fara sa isi dea seama de asta, intereseaza`te. fara sa vrei uneorismug Fii ff atenta la privirea lui si la comportamentu lui!:* Bafta:X te pup

| Daygum a răspuns:

Sigur te place. happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Depinde ce fel face misto de tine.