| larystar1998 a întrebat:

Daca un baiat iti da hanoracul lui,sta numai langa mine,se ajeaza unde ma asez si eu, uneori face misto si dupa isi cere scuze si m-a i-a in brate, ma i-a de mana...(nu ne cunoastem de mult) inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxx1 a răspuns:

DA! Mai mult ca sigur ca acel baiat te place!
Stiu asta caci am patit si eu la fel, atata ca nu am luat-o de mana pe prietena mea...
Insa fi atenta, daca ii acorzi o sansa ai rabdare, probabil acel baiat simte o atractie pentru tine dar nu e inca sigur... eu am stiut sigur ca ma indragostesc de ea dupa o saptamana de cand am cunoscut-o. Deci ai putina rabdare si iti va spune ce simte pentru tinewinking

16 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Da, te place.
Dacă şi tu il placi pe el ați putea să vă cunoaşteți mai bine, iar apoi să vă împrieteniți.
O zi bună!

| Danysan a răspuns:

Te place si ar vrea sa-i dai o Sansa dar depinde de tine. Tine minte oricine merita o Sansa!

| larystar1998 explică (pentru Danysan):

Da stiu dar momentan nu a zis ca ma place si s-a si desp de prietena lui dupa ce m-a cunoscut pe mine dar nu a zis ca ma place sau altceva...eu o sa mai astept momentan e plecat din tara si eu nu prea am tupeu sa-l bag in seama pe facebook

| Danysan a răspuns (pentru larystar1998):

Nu mai fi asa buburuzo -macar pe facebook baga-te tare in el :-P

| larystar1998 explică (pentru Danysan):

Si ce sa sa vorbesc cu el? mrg intr un fel stiu ce sa vb cu el dar da-mi mai multe subiecte

| Danysan a răspuns (pentru larystar1998):

Putem vb pe privat -da si tu id laughing

| larystar1998 explică (pentru Danysan):

Da-mil tu

| NuMaContrazice a răspuns:

Da si normal ca te place.Da' tu nu prea placi limba noastra ROMANEASCA!

| unknøwn a răspuns:

Depinde în ce sens că te place. Când un băiat face asta poţi fi sigură de un singur lucru: ţi-ar trage-o măcar o dată!

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru unknøwn):

Serios? Esti sigur? Eu am facut asta si nici prin cap nu mi-a trecut sa fac asa ceva cu prietenamea... Deci nu spune prostii pe internet...

| unknøwn a răspuns (pentru Alexxxxx1):

Aici nu vorbim de copii de 14 ani.

| Alexxxxx1 a răspuns (pentru unknøwn):

Aham... si eu nu vorbeam de...
Hai ca n-am chef acuma, vorbesc cu prietena... clarificam maine carei treaba

| varcolaccc a răspuns:

Nu te uraste laughing. Glumesc. Da in principiu cam asta ar fi. Daca vrei sa ii dai o sansa ii dai daca nu e treaba ta. Bafta :*

| larystar1998 explică (pentru varcolaccc):

Eu o sa-i dau o sansa dar el inca nu mi-a spus ca ma place...dar dupa ce m-a cunoscut pe mine dupa cateva zile s-a desp de prietena lui si inca astept sa vad daca m-a baga in seama...cel mai bine ar fi sa-l bag eu?

| varcolaccc a răspuns (pentru larystar1998):

Daca si tu il placi vezi ce da din el happy daca simti ca si el te place atunci e ok incearca daca nu nu iti bate capuwinking

| ℓσяєภยş a răspuns:

Categoric DA!