| MariusBoy2013 a întrebat:

De ce in partea stanga pe facebook mi s-a schimbat ordinea la pagina?
Adica este profilul meu apoi Favirite,Aplicati, Grupuri, Pagini etc.
La mine erau aranjate cum am explicat mai sus dar de acum 2 zile le am favorite,grupuri,aplicati,pagini sau /favorite,pagini, grupuri, aplicatii etc.
De ce imi face asa?

2 răspunsuri:
| DarkNayker a răspuns:

Aaaam,update? Nu prea am inteles ce vrei sa spui dar what ever, nu prea is cu facebooku laughing

| Biiee a răspuns:

Facebook-ul face cateva schimbari majore... Poze, postari si toate cele...
E normal sa ti se mai schimbe putin, eu si inca cateva persoane n-am putut posta poze timp de o luna. Schimbarile sunt normale in perioada asta