| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, de ce nu mai pot da nici un like pe Facebook? Imi da acest mesaj de 3 zile:

"Ne pare rău, momentan această caracteristică nu este disponibilă.
S-a produs o eroare la procesarea acestei solicitări. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.
În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne."

Am lasat 2 feed-back-uri dar nu am primit nici un raspuns.
Funda!

Răspuns Câştigător
| pisicutzza990 a răspuns:

Inseamna ca ai dat prea multe like'uri deodata si o sa iti fie blocat accesul sa mai dai like cateva zile...eu o saptamana nu am mai putut sa dau like, dar depinde de fiecare caz.

2 răspunsuri:
| DianaDobritoiu a răspuns:

Ai dat prea multe like-uri la o singura persoana deodata! Peste cateva zile iti va reveni!

| andreea0410 a răspuns:

Si mie mi se intampla. De obicei cand dai prea multe like-uri... Dar a doua zi merge.