| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, de ce nu mai pot da nici un like pe Facebook? Imi da acest mesaj de 3 zile:

"Ne pare rău, momentan această caracteristică nu este disponibilă.
S-a produs o eroare la procesarea acestei solicitări. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.
În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm anunţă-ne."

Am lasat 2 feed-back-uri dar nu am primit nici un raspuns.

2 răspunsuri:
| JustSolutions a răspuns:

Probabil ai dat acept la prea multe cereri de prietenii sau ai dat prea multe likeuri dintr-o data dupa ceva timp pagina ta va reveni la normal

| blaablaablaaa explică (pentru JustSolutions):

Nu am zis nimic de cereri ci doar de like-uri. Si dau cateva like-uri cand intru eu rar pe facebook, adica am facut ce faceam de obicei...