| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi vine o data cererea de confirmat pe email sa sterg contul asta de TPU?
Am trimis un mesaj dar a zis sa astept?
Multumesc!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu il sterge, ce ai cu el? doar ce l-ai facut, cu ce te deranjeaza? lasa.l asa

| svartirhimnar a răspuns:

Păi aşteaptă.

| Anonim0100 a răspuns:

Cauta in spam sau retrimite cererea.

| Madut a răspuns:

Mai incearca, dar nu inteleg de ce iti faci cont de TPU daca tu doresti sa-l stergi? La ce iti mai pierzi timpu?

| anonim_4396 explică (pentru Madut):

Am facut ca sa am de unde sa-l sterg laughing laughing

| rasu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma stim cu totii ca tu nu vrei sa ti-l stergi. faci drama

| zuzualina a răspuns (pentru anonim_4396):

Auuu... ce pacat... ca nu te-au sters laughing
Cred ca te-ai intors de unde ai venit de aceea nu mai prinzi net

| Koss01 a răspuns:

Cauta in spam sigur gasestiwinking funda daca se poate happy

| DVBtz a răspuns:

Incearca sa retrimiti cerera de stergere a contului si poate o sa meargawinking

| rasu a răspuns:

Ba nu te mai scoate

| anonim_4396 explică (pentru rasu):

laughing laughing Daca nu ma mai scoate il las asa contul, nu ma intereseaza!