| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis un mesaj la TPU, în care le-am solicitat că vreau să-mi șterg contul. Am trimis zeci de mesaje și nimic. De ce? Am confirmat adresa de cu care m-am logat, dar în zadar.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Contul nu se sterge imediat, pesemne ca administratorul nu a ajuns la mesajele tale.
Si apoi intrebarile si raspunsurile tale nu se sterg, vor aparea ca postate de un anonim.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Întrebarile și răspunsurile da, rămân, asta daca nu le șterg înainte de a șterge contul