| simonafrumoasa a întrebat:

Buna seara dragi mei! am si eu o intrebare.
mie in viata imi place sa risc si sa am de castigat. imi place sa fac chestile in secret si sa le spun celorlalti de cele facute numai dupa o perioada.
eu doresc sa imi cumpar un blacberry curve ceva de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres vreau sa nu fie foarte patratoase asa mai rotunde ca format si culoarea inca nu am ales-o dar as vrea negru. si sa ii pun asa o carcasa din plastic peste.cam cat costa? merita sa il iau pe numele unei matusi si sa nnu le zic alor mei cateva luni? cat de bun este? voi ce ziceti merita efortul?

8 răspunsuri:
| Mariaaa234 a răspuns:

Eu in locul tau l-as alege pe cel negru...sunt obsedata dupa culoarea asta si in plus am acelasi telefon.merge ca si uns.

| simonafrumoasa explică (pentru Mariaaa234):

Dar cat costa si merita sa il iau in secret dand atatia bani pe el, pentru ca stiu ca voi plati cat de cat mult pentru un BlackBerry curve.

| miamia1 a răspuns:

Verisoara mea se impaca foarte bine cu el. In magazin este in jur de 750 de ron, iar in amanet vreo 350. Daca ai bani, nu vad de ce nu ti l-ai lua. Insa, daca nu ai banii acestia, sa nu cumva sa imprumuti din diferite parti sau sa faci chestii naspa ca sa ti-l iei. Ai grija, totusi. eu sunt de parere ca trebuie sa ai o relatie mai buna cu parintii taihappy

| AndreeaRlx a răspuns:

Heyaa. eu iti recomand telefonul deoarece nu este asa "patratos" cum pare in poza, eu am deja unul si sunt foarte multumita de el --> uite aici un link unde sunt diferite carcase si iti poti alege http://www.okazii.ro/cautare/carcasa+blackberry+curve.html

Iar daca si matusa ta este de acord cu tine nu vad de ce sa nu faci asa. Merita.

Have fun;)

| simonafrumoasa explică (pentru AndreeaRlx):

Uai iti multumes mult pentru siteu cu carcase.

| xDyziix a răspuns:

Eu zic ca de ce sa nu le spui? A si pe numele matusi si pe bani tai sau cum?

| simonafrumoasa explică (pentru xDyziix):

Da pe numele ei pentru ca eu nu am ani necesari sa il iau dar cu bani mei. matusa mea nu zice la nimeni si am incredere. nu le zic pentru ca eu mi-am luat deja al 3 tel cu toocchscreen si nu sunt deloc multumita de el dar nici parinti nu ma lasa sa le dau. na si cum nu a trecut nici 2 luni de cand l-am luat nu pot. mai ales ca cea mai buna prietena a mea si-a cumparat un deala si este super tare. numai zece min m-am uitat le el si imi plac functiile deci il vreau dar nu sunt sigura daca merita. tu ce zici?

| IgoToHellForThis a răspuns (pentru simonafrumoasa):

Eu zic mai bine sa iti cumperi un android ce zici? :] pe android iti poti pune multe aplicatii si jocuri.E mult mai interesant