| denistttt a întrebat:

Eu ma joc mereu Counter Strike 1.8 Goiceasoft cu codul ogc si la codul ogc iti dai seama ca merge pentru ca are o tinta albastra si vezi cu el prin pereti si azi nu imi mai aparut tinta sa nu mai vedeam prin perete si am arma pe stanga acum, Cum sa fac sal repar?

22 răspunsuri:
| denistttt explică:

Nu mai joc cu cod de mult! laughing

| alexxx a răspuns:

Fmm de gay

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa dau numai head cine ma ajuta plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa stiu si eu care e parola pentru counter strike 1. 8 goiceasoft v 1. 8 pentru instalare...plizzzzzz... [-O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wei la counter strike 1. 8 codu e goince soft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wei la counter strike 1. 8 codu e goincea soft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu counter strike 1. 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar spune-mi si mie cum sa bag cod te rog tau funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai descarcati din nou

| iulianbossum a răspuns:

Din pacate am avut si eu aceasta problema si nu poti sa-l repari decat sa formatezi tot calculatorul ca eu asa am facut si acum imi merge iar pe dreapta arma.

| iulianbossum a răspuns:

Ca sa iei un joc depinde ce joc vrei intri pe thepiratebay.org si scrii ce joc vrei si codul te uiti pe youtube si afli cum sa-l instalezi

| bossvlad71 a răspuns:

Are dreptate george plesa

| GeorgexXx5 a răspuns:

Parola la Counter Strike 1.8 este Goiceasoft Studios

| Legend_9221 a răspuns:

Pai casa shimbi arma depe stnga pe dreapta apesi litere "H" fara gilimele si cauti acolo le iei pe toate al rand si gasesti right hand left hand ceva de gen si pentru cod nu ma pricep ca nu folosesc cel mai bun cod ie BadBoy dupa parerea mea bafta!

| OOOOOOOOO a răspuns:

Parola pentru cs 1.8 este:Goiceasoft Studios

| Manea_Cata_1999 a răspuns:

Intri in optiuni--->dai advence--->right hand---->aplli
si gata......nu mai juca cu cod joaca fara si devino cel mai bun

| Stefan_Alex_1991 a răspuns:

Spnetimi si mie care este CD-Key va rog ca nu-mi merge instalat fara puppy dog eyes

| XD_Robi_1993 a răspuns:

Eu nu pot intra ca nu imi merge ca cere codcrying(

| Parascuta_Ionut_1995 a răspuns:

Vreau si eu pasword cs.1.8

| George_Mihai_1991_U2y2 a răspuns:

Vreau si eu cd.key sa mearga va rog

| Cristi_Tition_1990 a răspuns:

Sti care ii problema.Asculta aici la mine.Intri in cs 1.8 si dai option/video si apoi te intreaba acolo la video softwoar sau 3d sau pgl dai 3d sau pgl si garantez eu ca merge. Daca nu merge dai add la id crystyanyonutz99