| Rezzo a întrebat:

Salut

Eu sunt Razvan.
Caut o sala de forta in zona Colentina, Obor sau Cotroceni. Ma intereseaza foarte mult sa fie oameni prietenosi cu chef de echipa si de competitie, sa nu fie foarte multa inghesuiala si sa aiba echipamentul necesar pentru lucrarea tuturor muschilor.

Tin sa precizez ca nu am mai fost la o sala de forta pana acum dar am tras acasa de o gantera de 20 kg, ambomene, genoflexiuni, flotari.

Astept raspunsuri in special de la persoane din domeniu, poate primesc si cateva indicatii in legatura cu ce trebuie sa mananc, ce proteine sa iau.

P. S: Nu am luat si nici nu vreau sa iau steroizi sau alte alea

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

@Rezzo- daca stai in doamna Ghica vezi ca e o sala faina exact langa Parcul Tei, in drum spre clubul Bamboo. Este la 10 minute de tine si circula si multi studenti pe acolo, am fost si eu intr-un timp. Pretul e ok cat de cat, sau cel putin era.

| alina_1192 a răspuns:

Hmmm... ce barbat!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa le spui si de conturile din banca, aici se fac si matrimoniale mascate.hee hee
Trebuia sa incepi asa:
-tanar posed locuinta, nu am vicii, am un loc de munca platit destul de bine, nu am mai fost casatorit, trag de fiare acasa... dar totusi caut sala si nu numaibatting eyelashes ei cum suna? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu vreau sa aflu o sala in zona Colentinawinking