| AlexandruIonuț1 a întrebat:

Salut! Eu vreau sa ma duc la un eveniment interesant intr-un club, in care se difuzeaza muzica din anii 80-90 si nu am cu cine sa merg. Imi ramane doar optiunea de a merge singur, dar nu vad niciun farmec in asta. A fost vreunul dintre voi singur in club? Cum este experienta?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acasa nu poti asculta muzica anilor 80-90? Gasesti pe Yutube nu trebuie sa mergi in club unde toti beau fumeaza se drogheaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Fa-ti un prieten, cauta-i pe aia cu care ai terminat scoala generala sau liceul, cu siguranta mai este vreunul liber si dispus sa mearga cu tine la distractie.

| LilPeep a răspuns:

''muzica din anii 80-90''
gen Heaven is a place on Earth? misto.
'' A fost vreunul dintre voi singur in club?'' Nope, n-am fost niciodata intr-un club, cel putin din cate imi amintesc.

| OrisAlex a răspuns:

Nu e nimic gresit in a merge singur. De fapt in strainatate chiar a devenit o moda. Poti sa iti faci prieteni si acolo daca esti comunicativ. Du-te o data si nu vei regreta.

| geanina17 a răspuns:

Hai cu mine dragă?