| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa merg la un party kitsch. Nu vestimentatia e problema, ci stilul de dans. Muzica va fi gen anii 90 - 2000, din Romania si nu numai. Adica dance si pop, ca O-Zone, ASIA, Andre, Akon, Pitbull si restul din zona asta (poate si 50 cent pe alocuri).

Faza e ca eu nu ma descurc deloc la dans. Adica stiu sa tin un ritm dar ar fi cam aiurea sa bat din palme 5 ore intr-un club laughing

Rugamintea mea este sa ma ajutati cu ceva video-uri sau tutoriale cu pasi simplii de dans, care sa poata fi adaptati ritmurilor din anii 90. Sau daca nu stiti nimic axat pe anii astia, pur si simplu niste tutoriale cu pasi basic ca sa zic asa, care nu dau gres pe niciun stil, sau care se potrivesc pe mai multe genuri de muzica.

Cum am mai zis, nu vreau sa ma dau in stamba pentru ca e si primul party la care merg. Deci caut ceva simplu si "eficient".

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Adhaara a răspuns:

Oooooh sa te distrezi, si nu te stresa ca o sa fie bine. eu zic doar sa incerci sa simti muzica, nu sa o asculti, si sa te misti asa cum iti vinewinking sa nu-ti fie rusine ca te faci de ras sau ceva, ca in cluburi sunt tot specimene si specimene.

| dendo43 a răspuns (pentru Adhaara):

Ai dreptate pana la urma laughing

Mersi de sfat!