| lavinia148 a întrebat:

I-am spus verisoarei mele ca mi-am laptop. Maine mergem in parc si ea a zis ca trece pe la mine sa-mi vada laptop-ul. Ce as putea sa-i spun? M-am gandit sa-i zic ca e la bunica, dar mă tem ca tata ne va lua la ea. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| mariaalessandra a răspuns:

Adevarul...nu o sa fie o satisfactie pentru ea daca o minti ca nu-l ai in prezent sau ca nu l-ai avut niciodata.

6 răspunsuri:
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Cu ce te ajuta daca o minti? Eu zic sa ii spui adevarulwinking

| PickUp a răspuns:

Buna!
Sunt multe solutiihappy
1. Poti sa spui ca ti-s-a spart laptopul si nu imi ai cum sa-l repari(Cu motivul asta poti scapa de tot de grija!)
2. Poti sa zici ca ti-la furat cand erai la o terasa!
3.Ca ti-s-a ars laptopul!
4.Ca l-ai dus inapoi deoarece era in limita garantiei si era stricat!
5. Poti sa zici ca l-ai pierdut!
Bafta!
Funda?:*

| euana05 a răspuns:

Cati ani are verisoara ta? E mai mica decat tine? Daca da, cu cat? Trebuia sa iti iei laptop si nu ai mai putut sau doar ai vrut sa o pacalesti?

| diana15400 a răspuns:

Spune-i ca e la reparat ca s-a stricat.

| DeDeMarya a răspuns:

Pai e cam complicat daca e mai mare decat tine nu prea poti sa o minti eu asi zice sa ii spui adevarul.