| reginanoptii a întrebat:

Salut iarasi TPU. Stiu ca acest site este foarte frumos! Imi place. Am si eu hi5 si vreau sa-mi creez un aspect la profil, dar sa fie cu mine pozele. Stiti cum? Cine ma ajuta ia funda.:d

1 răspuns:
| FaraNume_7993 a răspuns:

Poza pe care vrei sa ti`o pui ca fundal trebuie sa fie une dintre pozele pe care le pe hi5. Dupa aia mergi la poza respectiva dai click pe ea sa o vezi mare si deasupra pozei iti apare " Afişare linkuri pentru fotografii" dai click acolo si copiezi ultimul link de la "Adresa", dupa aia mergi la pagina ta de profil si din jos de poza ta aia mica ai "Particularizare profil" dai click acolo si dai Paste acolo unde scrie "Adresa imaginii de fundal" si apoi dai Salvare si gata. Sper ca ai inteles! Si sa stii ca nu am facut`o pentru fundita, numai ca si eu am fost in situatia ta si stiu cum ii sa intrebi pe cineva si sa nu`ti raspunda.Pa pa!kiss