| Be3bitza a întrebat:

Buna TPU ^.^! Va rog frumos ma puteti ajuta si pe mine careva daca stiti ce sau cum sa fac sa nu imi mai poata downloada pozele de pe facebook ca imi tot ia din poze si le pune pe alt profil de se da drept minestraight face multumesc frumos.Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu poti face asa ceva pentru ca sunt diferite programe care pot copia poza de oriunde nu numai de pe facebook!
Deci singurul lucru care-l poti face este sa-ti stergi toate pozele iar un timp pana se linistesc apele sa nu pui nici o poza cu tine, apoi cu timpul vei reveni la normal! Succes!