| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Salut, ieri m-am certat putin cu o fata ca si-a batut joc de mine pe mess cand eu am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine (a zis ca nu era ea pe mess) ce sa zic acum?
sa o mai intreb?

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Din păcate, răspunsul ei a fost negativ.Nu are rost să te cobori în faţa unei fete.
Nu, nu o mai întreba.Acceptă răspunsul.

| MenInShadow a răspuns:

Daca a zis ca nu era ea pe mess atunci cand ai intrebat-o, du-te la ia si zii "daca zici ca nu erai tu pe mess, atunci imi poti raspunde la intrebare? vrei sa fii cu mine?" si atunci n-are cum sa zica ca nu era eastraight face
Bafta!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Eu zic sa va impacati respectiv va cereti amandoi iertare si lasi sa treaca putin timp. Apoi intreab-o din nouwinkingwinking.

| Andrusccaaa a răspuns:

Paii. eu nu stiu ce sa spun dar. spune'i sa isi ceara scuze. si daca vrei o poti intreba direct in fata. nu trebuie neaparat pe mess. o poti scoate la un suc. poate isi va da seama ca o placi.

| byankaa a răspuns:

Eu sincer daca as fi in locul tau as invitao la un suc si daca intalnirea iese bine oferate sa o conduci nu de alta dar din prima ai parea cam obsedat de ea I don't want to see si in drum spre casa big grin spune-i ca o plaki si daca vrea sa fiti impreuna daca zice da bine daca nu nici sa nu o mai cauty k nu ar mai avea rostwinking(da e bine sa incerci orkm k nu pierzi nimic big grinhee hee)

| adi2010 a răspuns:

Nu,ignor-o,n-o mai baga in seama, comporta-te normal, nu fii disperat dupa ea