| andreiutza_2411 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce credeti. Un baiat care ma placea m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar i am raspuns ca nu. Am hotarat sa ramanem prieteni, dar dupa putin timp ne am certat. Acum cateva zile m am intalnit spontan cu el si tot se uita la mine. Credeti ca inca ma mai place? Daca da ce ar trebui sa fac ca sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| mery_2589 a răspuns:

Eu zic sa il lasi in pace si gata ca eu stiu si de ce v-ati certat si cred ca nu ar mai merita inca o sansa...dar daca vrei sa suferi din nou nu ai decat pup :*:*:* :X:X:X:X:X:X:X:X::X:X

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu fa nimic, dar straduie-te sa te mai intalnesti "spontan" cu el.Si fii dragutsa!
Daca te tot vede si ii placi,o sa incerce din nou.
Si daca n-o face,baga-te si tu in vorba, asa, nevinovata...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce v-ați certat?
Când te mai întâlnești cu el și constați că se tot uită la tine, abordează-l!
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Spune-i ca iti pare raw pentru cearta si intreaba-l daca vrea sa va impacatihappy

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Lol ANDREIUT-O pai normal ca te mai place dar tu te joci cu el s-ar putea in scurt timp sa-l pierzi si ca pretendent si ca prieten incearca sa il faci sa nu faca aceeasi greseala ca mine ca altfel va va parea rau amandurora

| mady_6656 a răspuns:

Pur si simplu sa vb cu ea am impresia sau si u ti la el dar nu vrei sa recunosti? pai pur si simplu sa vb cu ea si el va prelua discutia dar oricum fa u primul pas lasa de la tine fa o lume mai buna :d succes funda