| gabytu123456789 a întrebat:

Salut imi poate spune cineva cam cat mai costa acuma sa te inscri la o scoala de soferi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul depinde de fiecare scoala si de categoria pentru care vrei sa faci scoala.
Uita-te pe internet la o scoala din localitatea ta sau dintr-o localitate apropiata si afli costul exact.

| pwp a răspuns:

Pentru categori B in jur de 1000 lei

| darrio2007 a răspuns:

Sa te inscrii nu costa nimic.Costa cursurile(teoretice si practice)efectuate la acea scoala.Costul difera de la scoala la scoala.Media este cam 1000 de ron.

| Scorpiel a răspuns:

Intre 600 - 1.000 lei.