| georgegs a întrebat:

Acuma cu cate luni inainte de a face 18 ani se poate da scoala de soferi?

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Cu 3 luni.

5 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Cu vreo 3-4 luni inaintewinking

| ✿puffa✿ a răspuns:

Cu nici unawinkingdaca nu ai 18 ani nu potistraight face

| crrinnaaa a răspuns:

Pai noile reguli sunt asa de la 16 ani poti sa dai de carnet si sa conduci cu un parinte... iar apoi la 18 te duci din nou si dai nu stiu ce test acolo si iti ei carnet de condus de major. sa zic asabig grin

| lorycykcl a răspuns:

Cu 3 luni inainte poti sa incepi scoala de soferi si dupa ce implinesti 18 ani poti sa dai examenul teoretic si esti programat pentru cel practic.

| Bianca_2742 a răspuns:

Eu stiu, parca adica asa cred ca la 17 ani jumate. Din cate imi amintesc