| oana23madrid a întrebat:

Salut imi puteti spune cam cat costa sa faci scoala de soferi? va multumesc

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In jur de 1000 de lei dar s-ar putea sa coste mai mult. Multi instructori fac discriminari si cer mai mult de la fete.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In jur de 1000 roni la care se adauga fisa medicala aproximati 60 roni, testatea psihologica la fel si cazierul 6 roni.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cam 700 ron e în Bucureşti. Dar pe lângă asta mai ai analizele, eventual închiriatul maşinii, taxele de la poliţie şi altele. Cred că te ajunge pe la 1000 ron.

| DeeAnna. a răspuns:

Ajunge in jur de 1000 lei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bacemi Eu stiam ca e tocmai invers... thinking Mai aluneca o mana pe un picior... si atunci mai apare si o reducerelaughing